top of page
Photographer Oleksandra Terletska

Я почала фотографувати в 10 років, в основному знімаючи свої портрети на татову Motorola. Ставши дорослою жінкою, я знайшла пристрасть у жіночій фотографії. Пройшло декілька років перед тим як я прийняла рішення стати фотографкою та присвятити себе цьому. Зараз я знімаю вже 4 роки та використовую фотографію, як інструмент для висвітлення важливих тем про які необхідно говорити.

Працюючи з жінками, я маю шанс отримувати неоціненний досвід та знання. Тобі, мабуть, здається, що я допомагаю їм полюбити себе, позбутися комплексів та невпевненості. Однак, це я навчаюсь у них. Кожної зйомки, кожного дня.

Приймати, любити, відчувати, жити.

Ваша довіра безцінна.

Про мою фотографію

Я працюю в різних жанрах жіночої фотографії. Нижче ти можеш ознайомитися з ними та обрати найбільший комфортний для себе. Пам'ятай, що ми завжди можемо комбінувати жанри для отримання найкращого результату. 

Про мене

PORTRAIT

Портретна зйомка.

Взагалі портрет – це фундаментальний жанр будь-якої фотографії, на якій зображені люди незалежно від крупності кадру. Тобто, чи то на фото лише обличчя людини, чи її повний зріст, це все одно портрет. В моїй фотографії я зазвичай називаю цей жанр як художній портрет.

Цей варіант для тих, хто хоче обрати декілька образів, ставити акценти на світлі, кольорах та стилістиці зйомки та не готовий чи не бажає роздягатися. 

Genres

TOPLESS

Зйомка топлес.

Якщо ти хочеш зробити перший крок в нюдову фотографію — топлес, найкращий вибір. 

Це чудовий жанр, щоб побачити себе з абсолютно нового ракурсу, познайомитися зі своїм тілом. 

Звісно ж, ми можемо знімати "закритий топлес" використовуючи руки, тканини, одяг реквізит та інше. 

Твій комфорт — понад усе.

NUDE

Зйомка ню - Королева жанрів.

Для тих, хто готовий побачити себе.

Часом найскладніший та найсильніший жанр, який можливо обрати для себе. Існує хибна думка, що зйомка ню виключно для тих, хто немає комплексів та повністю приймає своє тіло.

Однак, це зовсім навпаки. Ню фотосесія — це найкращий ритуал прийняття себе. Один з кращих способів, щоб навчатися любити себе, позбутися невпевненості, комплексів та розкритися.

І абсолютно неважливо, чи у тебе є досвід позування, якщо ти мрієш про цю зйомку — наважся.

Я тут для того, щоб допомогти тобі втілити це у реальність.