top of page
Photographer Oleksandra Terletska

Про мене

Я почала фотографувати в 10 років, в основному знімаючи свої портрети на татову Motorola. Ставши дорослою жінкою, я знайшла пристрасть у жіночій фотографії. Пройшло декілька років перед тим як я прийняла рішення стати фотографкою та присвятити себе цьому. Зараз я знімаю вже 4 роки та використовую фотографію, як інструмент для висвітлення важливих тем про які необхідно говорити.

Працюючи з жінками, я маю шанс отримувати неоціненний досвід та знання. Тобі, мабуть, здається, що я допомагаю їм полюбити себе, позбутися комплексів та невпевненості. Однак, це я навчаюсь у них. Кожної зйомки, кожного дня.

Приймати, любити, відчувати, жити.

Ваша довіра безцінна.

Про мою фотографію

Я працюю в різних жанрах жіночої фотографії. Нижче ти можеш ознайомитися з ними та обрати найбільший комфортний для себе. Пам'ятай, що ми завжди можемо комбінувати жанри для отримання найкращого результату. 

Genres

PORTRAIT

Портретна зйомка.

Взагалі портрет – це фундаментальний жанр будь-якої фотографії, на якій зображені люди незалежно від крупності кадру. Тобто, чи то на фото лише обличчя людини, чи її повний зріст, це все одно портрет. В моїй фотографії я зазвичай називаю цей жанр як художній портрет.

Цей варіант для тих, хто хоче обрати декілька образів, ставити акценти на світлі, кольорах та стилістиці зйомки та не готовий чи не бажає роздягатися. 

TOPLESS

Зйомка топлес.

Якщо ти хочеш зробити перший крок в нюдову фотографію — топлес, найкращий вибір. 

Це чудовий жанр, щоб побачити себе з абсолютно нового ракурсу, познайомитися зі своїм тілом. 

Звісно ж, ми можемо знімати "закритий топлес" використовуючи руки, тканини, одяг реквізит та інше. 

Твій комфорт — понад усе.